• Merdiven Asansörüm

Suudi Arabistan'da 6. Uluslararası Engellilik Konferansı

6. Uluslararası Engellilik ve Rehabilitasyon Konferansı ve Kral Salman Engellilik Araştırma Ödülü, Riyad'da düzenlenen basın toplantısında duyurulduğu üzere Ocak 2022'de yapılacak.

Kral Salman Engellilik Araştırma Merkezi (KSCDR) tarafından 18 Ocak'ta Riyad'da düzenlenen basın toplantısına 26 ülke ve on yerel kuruluş ve özel sektör kuruluşu katıldı.

Suudi Arabistan kralı olarak, aynı zamanda 30 yıl önce merkezin kurucusudur. Bu nedenle, (merkezin) davasına çok bağlı. " Mütevelli Heyeti Başkanı Şehzade Sultan bin Selman dedi.

Suudi Arabistan'ın engelli insanlara baktığını, onları beslediğini ve güçlendirdiğini ve engellilik konusunda uzmanlaşmış bilimsel araştırmaları desteklediğini ekledi.

Prens Sultan, son konferansın farklı olacağını “çünkü biz farklı bir çağda yaşıyoruz. Farklı bir geleceğin teknolojisini dört gözle bekliyoruz. Bilim, son konferanstan bu yana son birkaç yılda çok büyüdü ve çok gelişti. "

"KSCDR sloganı, kurucusu Kral Salman'ın da mesajı olan 'Bilim insanlara fayda sağlıyor'." 6. konferansın bilimsel komitesi başkanı Dr. Ola Abu Sukar dedi.

Abu Sukar, 6. konferansın sloganının "çocukluktan gençliğe, araştırma ve uygulama arasında engelli insanları güçlendirmek" olduğunu söyledi.

Albatros Erişim 2021

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Koltuklu Merdiven Asansörleri Bodrum

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere akdeniz ve ege bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda pr

Koltuk Asansörleri Kuşadası Didim

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere Ege bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda problem yaşa

Merdiven Asansörleri Çeşme

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere çeşme bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda problem ya

Engelleri Ortadan Kaldırıyoruz

Merdiven, Engelli, Dikey, Araç asansörleri ile erişim sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
Hizmetlerimiz

- Satış

- Bakım

- Montaj

- Erişilebilirlik Danışmanlığı

© 2019 Merdivenasansorum Albatros erişim

Albatros Erişim 

Engelli Asansörleri 

Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri

Hürriyet Mah. 422 sok. No78 K2 D4

Oruntaş Siteleri Akhisar MANİSA

0 541 261 80 81

0 232 278 0 444

Telefon: 0 (232) 278 0 444

Adres:Onur Mah. Böğürtlen Sk.

No:33 Balçova/İZMİR