Merdiven Asansörü Nasıl Çalışır?

En son güncellendiği tarih: Şub 21

Merdiven asansörleri elektrik kesintisinden etkilenmez. 12 v 7 ah 2 adet lityum pil ve toplam 24 volt enerji ile çalışır. Elektrikler kesilse dahi çalışmaya devam eder ve sizi yarı yolda bıramaz. Merdivenlerinize özel ölçüler de imalat yapılıp ortalama 4 ile 6 hafta arasında kapınıza gelmiş olur. Handicare dünya da engelli medikal sektörünün öncü markalarından birisidir.


Handicare Merdiven asansörleri dünyada çift motorlu tek üreticidir.Sadece Handicare’de bulunan çift sürüş motoru ile asansörümüz her markadan 2 kat daha dayanıklı, daha uzun ömürlü. Başkası 1 adet 350W motor ile taşıma sağlarken biz 2 adet 350W yani 700W ile taşıma sağlarız. Böylece motorlarımız asla yorulmaz, ısınmaz, aşınmaz. Bu yüzden 10 yıl motor garantisi sunuyoruz.


Handicare merdiven asansörleri düz ve kavisli merdivenlerinize uygun en dar ve en dik merdivenler de sizin engelleri aşmanız da yardımcı olur.

Handicare koltuk asansörleri 1886 dan beri, 125 yıldan daha uzun süredir asansör üreten ve dünya genelinde çok fazla sayıda memnun müşterisi bulunan bir firmadır.

Handicare Groupe faaliyet gösterdiği konularda dünyanın en büyük grubu olup, bünyesinde bir çok büyük ve önemli şirket bulunmaktadır.

Önemli: Dünyanın en gelişmiş asansör teknolojisine sahip, eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü, dünyadaki çift sürüş motorlu tek asansördür. Akıllı bilgisayar teknolojisine sahip merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır.

28 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Engelli Merdiven Asansörleri İzmir

izmir de ve çevresinde koltuk tipi merdiven asansörleri hizmetleri vermekteyiz. handicare markası ile müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. profesyonel ekibimiz sayesinde sektör de iddaaliyiz.

Engelleri Ortadan Kaldırıyoruz

Merdiven, Engelli, Dikey, Araç asansörleri ile erişim sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
Hizmetlerimiz

- Satış

- Bakım

- Montaj

- Erişilebilirlik Danışmanlığı

İletişim

Telefon: 0 (232) 278 0 444

Adres:Onur Mah. Böğürtlen Sk.

No:33 Balçova/İZMİR

© 2019 Merdivenasansorum ALift