• Merdiven Asansörüm

Koltuk Tipi Merdiven Asansörü Rayları

Ev merdivenlerinde kullanım için düz raylar genellikle ekstrüde alüminyum veya çelikten yapılır ve çeşitli kesit şekillerine sahiptir. Bu raylar, uzunluğa bağlı olarak tipik olarak 30 kg'ın üzerinde olabilir. Çoğu uygulamada basamaklara metal braketlerle tutturulurlar (bazen "kilitler" olarak adlandırılır).

Bir ray, merdivenlerin altındaki bir kapıdan geçerse veya bir engele neden olursa, bir menteşe takılabilir, böylece kullanılmadığı zaman rayın ucu yoldan çekilebilir.

Eğimli raylar, çelik veya alüminyum gibi malzemelerden yapılır ve tasarımcıya göre çeşitli kesit şekillerinde gelir. Bireysel tasarımlar çok çeşitlidir ve muhtemelen temel kriter, eğrileri mümkün olan en küçük yarıçapta yapmaktır, böylece bunlar, yeni direkler gibi nesnelerin etrafına sıkıca sarılırlar .

Kavisli rayların bölümleri genellikle nakliye sırasında hasar görmesini önlemek için iyi paketlenir ve ambalajından çıkarılıp sahada monte edilir.

Tekerlekli sandalye platform merdiven asansörleri için raylar, basamak bağlantılarına ek olarak duvarlara da sabitlenebilir.


Kaynak : Vikipedi


Albatros Erişim 2021

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Koltuklu Merdiven Asansörleri Bodrum

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere akdeniz ve ege bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda pr

Koltuk Asansörleri Kuşadası Didim

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere Ege bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda problem yaşa

Merdiven Asansörleri Çeşme

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere çeşme bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda problem ya

Engelleri Ortadan Kaldırıyoruz

Merdiven, Engelli, Dikey, Araç asansörleri ile erişim sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
Hizmetlerimiz

- Satış

- Bakım

- Montaj

- Erişilebilirlik Danışmanlığı

© 2019 Merdivenasansorum Albatros erişim

Albatros Erişim 

Engelli Asansörleri 

Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri

Hürriyet Mah. 422 sok. No78 K2 D4

Oruntaş Siteleri Akhisar MANİSA

0 541 261 80 81

0 232 278 0 444

Telefon: 0 (232) 278 0 444

Adres:Onur Mah. Böğürtlen Sk.

No:33 Balçova/İZMİR