• Merdiven Asansörüm

Dış Mekan Koltuk Asansörleri

Albatros Erişim Engelli Asansörleri olarak uzun bir süredir ve sadece ilgilendiğimiz alan merdiven asansörleri sektörüdür. Sektör de oldukça tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dış mekan merdiven asansörleri olumsuz hava şartlarına uygun olarak tasarlanmış ürünlerdir. özellikle yagmur kar fırtına gibi olumsuz hava şartların da etkili olan bölgeler de özellikle elektrik kesintisi yaşanan bölgeler de oldukça verimlidir bu tür merdiven asansörleri.


Bizler Albatros Erişim Engelli Asansörleri olarak koıltuk tipi merdiven asansörleri konusunda siz müşterilerimize oldukça geniş kapsamlı bilgiler vemekteyiz.


Dış mekan koltuk tipi merdiven asansörleri rayların yapısı itibari ile komple paslanmaz olarak imalatı yapılır. Bu tür merdiven asansörleri bir kaç model olarak üretilmektedir.


Birincisi düz merdivenler için olan koltuk tipi merdiven asansörleri vardır. Bu tür koltuk asansörler merdivenlerinizin uzunluğuna göre kesme yada ekleme işlemi yapılarak uygulanmaktadır.


ikincisi ve en önemlisi olarak ise koltuk tipi merdiven asansörlerinde dış mekan ve kavisli ( dönüşlü ) merdivenlere uygulanan tek marka olarak handicare markası göze çarpmaktadır.


ürünün kalitesi sayesinde bizler merdiven asansörü satıcısı olarak gönül rahatlığı ile uzun bir süre cihazlara garanti verme rahatlığı yaşıyoruz. Bu da bizleri ve özellikle siz müşterilerimizi aşırı derece memnun etmektedir.

Dış mekan Koltuk tipi merdiven asansörleri konusunda ki yazımızı burada sonladırıyor sizlere sağlıklı bir yaşam dileğinde bulunuyoruz.Albatros Erişim Engelli Asansörleri Bilişim ve Teknoloji Sistemleri2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Koltuklu Merdiven Asansörleri Bodrum

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere akdeniz ve ege bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda pr

Koltuk Asansörleri Kuşadası Didim

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere Ege bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda problem yaşa

Merdiven Asansörleri Çeşme

Albatros Erişim Engelli Asansörlieri Blişim ve Teknoloji Sistemleri olarak sizlere çeşme bölgesinde de satış ve destek amaçlı örgütlenmemizden bahsedebiliriz artık. Teknik servis konusunda problem ya