Biz Kimiz?

Alift Engelli Sistemleri, Ali Düzen tarafından 2005 yılında Bursa’da asansör sekötüründe hizmet vermeye başladı. 2010 yılına kadar asansör üretim ve bakım alanında başarılı birçok projeye imza attı. Gelişen Türkiye’de engelli bireylerlerin yaşam kalitesini artırmak için engelli asansörleri ve engelli sistemleri sektörüne giriş yaptı. Kaliteye verdiği önemi CE ve TSE-HYB belgeleriyle ispatlayan A Lift, başarı çıtasını her geçen gün yükseltiyor. 01.01.2020 tarihi itibari ile Handicare Koltuk asansörleri ve merdiven asansörleri ile Ege ve Akdeniz bölgesinde satış ve teknik servis hizmetlerine başlamış bulunmaktadır. Handicare stairlift koltuk asansörleri ve merdiven asansörlerinin satış iznini Handicare Türkiye Ana Mümessili olan Liftart A.Ş den alınmış olup aynı zaman da Liftart A.Ş nin Ege ve Akdeniz bölgesin de Montaj ve teknik servislik hizmetini de yapmaktayız.

Vizyonumuz

2010 yılında başladığımız yolculuğumuzda hedefimiz; tüm engelli bireyler için erişilebilir yaşam alanları, kamusal ve sosyal alanlar oluşturmaktır. Alift Engelli Sistemleri olarak bu hedef doğrultusunda ülkemizin her noktasında her bütçeye uygun çözümlerimizle erişilebilirliğin yaygınlaşmasını sağlamak istiyoruz.

Misyonumuz

Gelişen teknolojiyi ürünlerimize uygulayıp, tüm alanları engelli ve yaşlı bireyler için erişilebilir kılıyoruz. Her proje sonunda engelli veya yaşlıların mutlu olduğunu görmek, bir sonraki projemiz için bizi motive ediyor.

Engelleri Ortadan Kaldırıyoruz

Merdiven, Engelli, Dikey, Araç asansörleri ile erişim sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
Hizmetlerimiz

- Satış

- Bakım

- Montaj

- Erişilebilirlik Danışmanlığı

İletişim

Telefon: 0 (232) 278 0 444

Adres:Onur Mah. Böğürtlen Sk.

No:33 Balçova/İZMİR

© 2019 Merdivenasansorum ALift