Merdiven Asansörleri

bej koltuk (1).jpg

Handicare koltuk tipi merdiven asansörleri güçlü motor yapısı ile sizleri yarıyolda bırakmaz. Kolay kolay arıza yapmayan handicare merdiven asansörleri motor aksamı olarak en önemli özelliklerinden birisi ise çift motor olmasıdır. Yorulmaz ve aşınmaz. Motor garantisi ise 10 yıl olarak bir tek Handicare merdiven asansörlerin de mevcuttur.

Handicare koltuk asansörlerimizin bir ayrı özelliği ise diğer markalar ile kıyasladığımız da en hızlı ve zamanınızı harcamadan üst katlara transferinizi gerçekleştirir.

 

Diğer markalardaki gibi rayların dönüş kısımlarına geldiğinde yavaşlayıp zaman kaybetmenize sebep olmaz.

Türkiye de Merdiven asansörleri ve Koltuk asansörleri üzerine çalışan belli sayıda firmalar vardır. Bu firmalar tüm Türkiye geneline satış ve servis hizmeti vermektedirler.

 

Bizler de Handicare Türkiye yetkili satıcısı olarak aynı şartlar da çalışmaktayız.

 

Fakat diğer markalar arasın da çok büyük bir farkımız var. Bu fark merdiven asansörlerimizin ve koltuk asansörlerimizin arıza yapmamasıdır.

 

Bu bizim için çok önemli bir özellik olduğu kadar sizler için de çok önemlidir.

 

Çünkü sizler ülkemizin dört bir tarafından bizlere ulaşarak ürün almak ve hizmet almak istiyorsunuz. Burada önemli olan bu hizmeti aldıktan sonra sık sık arızalarla karşı karşıya kalmamaktır.

 

Bu stratejik açıdan çok önemli bir özelliktir.

Diğer ayrı bir özellik ise Handicare merdiven asansörleri ve koltuk asansörleri kullanıcılar tarafın dan kolay kolay hata kabul edebilecek özelliklere sahip değildir.

Bu yüzden bizler rahatlıkla bizlere en uzak bölgelere ve şehirlere hizmet götürmekteyiz.

Çünkü bizler merdiven asansörleri ve koltuk asansörleri üzerine en uzman bir şekil de hizmet vermekteyiz.

 

Çünkü bizler markamıza(Handicare) güveniyoruz.

 

Diğer merdiven asansörleri ve koltuk asansörleri markalarına karşı uluslararası alan da bir diğer tek özelliğimiz ise (Outdoor) yani dış mekan koltuk asansörü olarak tek marka Handicare dir.

  

Bu özellikleri göz önün de bulundurarak merdiven asansörleri ve koltuk asansörleri olarak Handicare markasını seçmemiz de çok önemli bir unsur taşımaktadır.

Sizlerin de Handicare merdiven asansörleri ve koltuk asansörlerini seçmenizi tavsiye ederiz.